[IMG] [/IMG]
Ne-am mutat pe www.fara-critica.com

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

[IMG] [/IMG]
Ne-am mutat pe www.fara-critica.com
[IMG] [/IMG]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Webite Hit Couners
Cine este conectat?
În total sunt 7 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 7 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 20, Joi Mai 09, 2024 3:32 am
Sondaj
Parteneri !
-
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Twista/Un nou video "Wetter" si un nou remix "No love" (cu Spice 1 si The Game)
Tupac/Album "The lost scriptures" Icon_minitimeMar Mai 19, 2009 10:24 am Scris de Inocent

» Aruncati cu idei !
Tupac/Album "The lost scriptures" Icon_minitimeLun Mai 18, 2009 2:40 am Scris de sniker

» J Dill,T.I,Cookin' Soul y Grafh/Trei piese noi !
Tupac/Album "The lost scriptures" Icon_minitimeDum Mai 17, 2009 12:35 pm Scris de Inocent

» Haideti sa compunem o piesa !
Tupac/Album "The lost scriptures" Icon_minitimeDum Mai 17, 2009 2:20 am Scris de qwerty

» Nas si Pete Rock lucreaza impreuna,din nou !
Tupac/Album "The lost scriptures" Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 5:22 am Scris de Inocent

» Morfina
Tupac/Album "The lost scriptures" Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 1:26 am Scris de qwerty

» Interviu Xzibit !
Tupac/Album "The lost scriptures" Icon_minitimeVin Mai 15, 2009 6:45 pm Scris de Inocent

» Beardyman & JFB / Fri 29Mai 2009 / Club Midi@Cluj
Tupac/Album "The lost scriptures" Icon_minitimeJoi Mai 14, 2009 2:47 am Scris de sniker

» Turneru de promovare puya
Tupac/Album "The lost scriptures" Icon_minitimeJoi Mai 14, 2009 2:45 am Scris de sniker

Fr<span class=
</a
a><span class=
</a><span class=
<span class=

Tupac/Album "The lost scriptures"

In jos

Tupac/Album "The lost scriptures" Empty Tupac/Album "The lost scriptures"

Mesaj Scris de Inocent Mar Apr 28, 2009 8:27 pm

Se asteapta ca in primavara anului 2009 sa iasa un nou album semnat Tupac (Makaveli),chiar daca data albumului va depinde de decizia Tribunalului,in legatura cu Death Row Records.
Albumul se va numi "The lost scriptures" si va contine 13 track-uri selectionate dintr-o lista mai mare.Familia lui Tupac,dupa disparitia lui,au anuntat ca artistul poseda sute de piese inedite.Unele "au vazut lumina" in alta albume,iar altele au fost remixate.Aceste 13 track-uri au ca scop satisfacerea publicului,fanilor in general.
"The Don Killuminati : the 7 Day Theory" publicat in 1996,este ultima referinta cu pseudonimul Makaveli.S-au vandut 7 milioane de copii in Statele Unite si 29 de milioane in toata lumea.
Inocent
Inocent
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 118
Data de inscriere : 14/04/2009
Varsta : 36
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum